1 lutego otwarty nabór do RCC!

RB/TO / 2017-01-20

Czy zastanawialiście się, skąd wzięliśmy 15 zawodników do gry w II lidze rugby w mieście, które nie ma wielkich rugbowych tradycji? Odpowiedź jest prosta - niemal każdy z nich przyszedł kiedyś na nabór organizowany przez Rugby Club Częstochowa. Teraz i Ty masz szansę stać się jednym z nas!

To już za kilka dni. Nabór do wszystkich sekcji w Rugby Club Częstochowa to wyjątkowa okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z być może mało znaną dla siebie dyscypliną sportu. Nie ważne ile masz lat, czy jesteś niski, wysoki, szczupły czy spory z Ciebie "byczek". Rugby jest na tyle wszechstronną dyscypliną, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią pozycję na boisku, bowiem do gry potrzebni są i ci więksi, ale i szczuplejsi i zwinniejsi gracze. Wiekowych ograniczeń praktycznie nie ma, a same rozgrywki podzielone są na aż 5 kategorii wiekowych. 

Fakt, że już dzieci grają w rugby, świadczy o bezpieczeństwie tej dyscypliny. Na boisku nie potrzeba niewygodnych ochraniaczy, a cały zestaw potrzebny do gry to koszulka, spodenki i buty do biegania po murawie.

Nabór odbędzie się 1 lutego o godzinie 20:00 na Hali Sportowej Częstochowa na Zawodziu przy ulicy Żużlowej. Uczestnictwo w naborze do niczego nie zobowiązuje, natomiast każdy z Was otrzyma po nim informację na temat możliwości dalszych treningów w klubie.

Nie jesteś przekonany, czy nadajesz się do tego sportu? Nie dowiesz się, jeżeli nie spróbujesz. Zapisz się już dziś na www.rcc.czest.pl/nabor2017. Przyjdź na nabór i daj sobie szansę na przeżycie wyjątkowej przygody i poznanie wielu wspaniałych ludzi, na których możesz liczyć nie tylko na boisku. 

Zobacz też

Wyróżniono najlepszych zawodników RCC

Przekaż 1% podatku na RCC

Częstochowskie szkoły w krajowej elicie

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

28.10.2018

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"O rugby nie wiedziałem nic"

Już w środę okazja, by stać się częścią Rugby Clubu Częstochowa. Z tej okazji zapytaliśmy ubiegłorocznych śmiałków, którzy wybrali się wówczas na nabór, o ich wrażenia związane z rozpoczęciem treningów.

Wyróżniono najlepszych zawodników RCC

W ten weekend w naszym klubie odbyła się noworoczna gala podsumowująca miniony rok. Frekwencja dopisała. Oprócz obecnych jak i byłych zawodników gościliśmy przedstawicieli władz miasta Częstochowa, sponsorów, działaczy oraz przyjaciół klubu. Tego wieczoru zarząd złożył...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.