II edycja Nocnego Turnieju przed nami

OK / 2016-07-19

Nocny turniej to pionierski projekt Rugby Clubu Częstochowa, który powoli aspiruje do bycia coroczną obowiązkową imprezą w naszym mieście. Tym razem odbędzie się 30 lipca późnym wieczorem i zostanie połączony z naborem zarówno do żeńskiej jak i męskiej sekcji naszego klubu.

Ostatnia edycja pokazała, że gra w nocy przy sztucznym oświetleniu potrafi być bardzo widowiskowa. To także spore wyzwanie dla naszych zawodników, aby zagrać w nieco innych warunkach niż normalnie. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego też nasz klub liczy na powtórkę sukcesu, zapraszając wszystkie chętne drużyny do siebie. Turniej rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Dodatkową zachętą do przyjścia na zawody będzie organizowany nabór do drużyny. Wszyscy chętni będą mogli od razu zobaczyć jak wygląda gra w rugby, zasiadając na trybunach. Następnie, jeśli wyrażą chęć przyjścia na trening, należy zapisać się na nabór, a wyznaczona osoba funkcyjna przekaże wszystkie niezbędne informacje. W razie potrzeby rozwieje też wszelkie wątpliwości, które często nasuwają się początkującym zawodnikom i udzieli dalszych wskazówek jak przygotować się na pierwszy trening.

Turniej odbędzie się na bocznej płycie stadionu RKS Raków przy ulicy Limanowskiego. Wszystkich kibiców i potencjalnych nowych zawodników i zawodniczki zachęcamy do wzięcia udziału w tym widowiskowym projekcie. Wstęp wolny.

Zobacz też

SP 52 triumfuje na finale CzLR

Finał Szkolnej Ligi Rugby TAG

Częstochowskie podstawówki najlepsze w...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.