"Olimp" razem z RC Częstochowa

Tomasz Ociepa / 2009-02-11

W ostatnim czasie do grona naszych partnerów dołączyła częstochowska siłownia "Olimp", mieszcząca się na Kucelinie. W ramach współpracy częstochowscy rugbiści mogą bezpłatnie korzystać z dobrze wyposażonego obiektu do treningów siłowych.

- Cieszę się z nawiązania porozumienia z "Olimpem", gdyż jest to obiekt świetnie wyposażony, a atmosfera tam panująca mobilizuje do ciężkiej pracy - wyznaje klubowy trener, Mateusz Nowak. Siłownia oprócz zawodników RC Częstochowa zaprasza w swe szeregi także pozostałych, dla których istotna jest dbałość o sylwetkę i tężyznę fizyczną. Poza szeroką gamą urządzeń typowo kulturystycznych, korzystać na niej można m. in. z bieżni, rowerków, stepperów i orbiteków. Dostępne jest również takie wyposażenie, jak elektryczny massager czy sprzęt do ćwiczeń pilates. W korzystaniu z tych wszystkich urządzeń nie ma przeszkód nawet dla początkujących, gdyż radą i pomocą służy zawsze obecny na miejscu opiekun obiektu. W "Olimpie" coś dla siebie znajdą nie tylko preferujący ćwiczenia siłowe - oferuje on także saunę na 12 osób, aerobik, jak i salę treningową z workami. Z obiektu mieszczącego się tuż przy pętli tramwajowej na Kucelinie korzystać można po zakupieniu miesięcznego karnetu w cenie 40 zł, natomiast pojedyncze wejście kosztować nas będzie 8 zł.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.oo - 22.oo
sobota: 11.oo - 16.oo

Dane teleadrsowe:
Siłownia "Olimp" w Częstochowie
al. Pokoju 44, Częstochowa
tel. (0-34) 323-72-93

Zobacz też

Częstochowianie w lublinieckim "Maratonie"

Znamy już wiosenne plany rugbistów

Do roboty, panowie!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.