Nabór do sekcji żeńskiej trwa

OK / 2015-10-01

Dobiegła końca nasza akcja "Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie." Nie oznacza to jednak końca naboru do żeńskiej sekcji Rugby Clubu Częstochowa.

Nasze rugbistki kontynuują pozyskiwanie nowych zawodniczek poprzez zaproszenie na treningi otwarte. Można je spotkać w szkołach, gdzie rozdając ulotki promują swoją dyscyplinę sportu i namawiają częstochowskie uczennice do spróbowania swoich sił w zupełnie nowej odmianie aktywności fizycznej.

Jak widać każda dziewczyna, która jeszcze nie odważyła się przyjść, ma ku temu szansę. Zapraszamy na nasze treningi otwarte, gdzie pokażemy czym jest jajowata piłka i jak się z nią obchodzić. Doświadczenie sportowe będzie dodatkowym atutem, jednak należy pamiętać, iż nie jest konieczne.

Wszystkie zainteresowane prosimy kontakt:

tel.: 608 503 037

mail: rccnabor@gmail.com

Zobacz też

Grali nasi wychowankowie

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

3. miejsce w turnieju towarzyskim

Już niedługo...

RCC - Wataha Zielona Góra

24/25.06.2017
II liga rugby

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"O rugby nie wiedziałem nic"

Już w środę okazja, by stać się częścią Rugby Clubu Częstochowa. Z tej okazji zapytaliśmy ubiegłorocznych śmiałków, którzy wybrali się wówczas na nabór, o ich wrażenia związane z rozpoczęciem treningów.

1 lutego otwarty nabór do RCC!

Czy zastanawialiście się, skąd wzięliśmy 15 zawodników do gry w II lidze rugby w mieście, które nie ma wielkich rugbowych tradycji? Odpowiedź jest prosta - niemal każdy z nich przyszedł kiedyś na nabór organizowany przez Rugby Club Częstochowa. Teraz i Ty masz szansę stać się...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.