Nabór do sekcji żeńskiej trwa

OK / 2015-10-01

Dobiegła końca nasza akcja "Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie." Nie oznacza to jednak końca naboru do żeńskiej sekcji Rugby Clubu Częstochowa.

Nasze rugbistki kontynuują pozyskiwanie nowych zawodniczek poprzez zaproszenie na treningi otwarte. Można je spotkać w szkołach, gdzie rozdając ulotki promują swoją dyscyplinę sportu i namawiają częstochowskie uczennice do spróbowania swoich sił w zupełnie nowej odmianie aktywności fizycznej.

Jak widać każda dziewczyna, która jeszcze nie odważyła się przyjść, ma ku temu szansę. Zapraszamy na nasze treningi otwarte, gdzie pokażemy czym jest jajowata piłka i jak się z nią obchodzić. Doświadczenie sportowe będzie dodatkowym atutem, jednak należy pamiętać, iż nie jest konieczne.

Wszystkie zainteresowane prosimy kontakt:

tel.: 608 503 037

mail: rccnabor@gmail.com

Zobacz też

Grali nasi wychowankowie

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

3. miejsce w turnieju towarzyskim

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.