Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie

OK / 2015-08-27

Rugbistki RCC żegnają lato szlifując formę na bieżni lub siłowni, ponieważ sezon rozgrywkowy zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym rozpoczynamy akcję otwartych treningów skierowanych do wszystkich chętnych dziewczyn, które jeszcze przed jesienią chcą wzmocnić szeregi żeńskiej części klubu.

Mimo rekordowych upałów i licznych wakacyjnych wyjazdów zawodniczki RCC nie próżnowały i nie dały łatwo odstraszyć się wysokim temperaturom. Nie raz stawały na bieżni, mimo iż pogoda nasuwała tylko jedno skojarzenie – basen. Okres przygotowawczy powoli dobiega końca, dlatego jest to najlepszy moment na pozyskanie nowych zawodniczek, które wzmocnią drużynę w perspektywie startu w rozgrywkach jesiennych.

Wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczynamy akcję „Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie”. Każdy trening naszych rugbistek będzie treningiem otwartym, podczas którego każda chętna dziewczyna będzie mogła spróbować swoich sił w rugby. Udział w treningu jest bezpłatny i niezobowiązujący. Jedyne czego potrzebuje dana ochotniczka to strój sportowy i dobre chęci. Nie wymagamy żadnej wiedzy lub doświadczenia sportowego – wszystkiego nauczymy na miejscu.

Może to czas, aby spróbować czegoś nowego? Zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

mail: rccnabor@gmail.com
tel. 608 503 037

Zobacz też

Trzech zawodników RCC wypożyczonych na rundę...

Powrót do treningów, znamy kadrę zespołu

Krzysztof Gola powołany na konsultację kadry...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.