Intensywny rugbowy weekend

OK / 2015-05-22

Jak już wspominaliśmy wcześniej w nadchodzący weekend walkę podejmą nasi juniorzy, którzy w Sochaczewie wezmą udział w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7. Nie oznacza to jednak końca emocji. Do boju ruszą także nasze dziewczyny oraz wszystkie grupy młodzieżowe.

Rugbistki RCC odwiedzą w niedzielę stolicę, gdzie odbędzie się Warszawski Festiwal Rugby organizowany przez drużynę Warsaw Frogs. Impreza jest już znana w rugbowym środowisku, regularnie przyjeżdżają na nią drużyny nie tylko z całej Polski, lecz także zagraniczne. Poza kobietami rywalizują ze sobą także mężczyźni i dzieci. Nasze dziewczyny na boisku prawdopodobnie spotkają się między innymi z drużyną gospodarzy, Delią Atomówkami Łódź oraz AZS AWF Syrenkami Warszawa.

Nudzić nie będą się także nasi najmłodsi wychowankowie. Grupy młodzieżowe czyli żaki, miniżaki oraz młodziki wyruszą także w niedzielę do Raby Niżnej. Wezmą oni udział w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży.

Warsaw Rugby Festival - 22-24.05.2015 
Warszawa, Boisko AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, 24.05.2015
Raba Niżna

Pólfinał Mistrzostw Polski Juniorów, 24.05.2015
Sochaczew

 

Zobacz też

Juniorzy także powalczą o finał

"Dużo drobnych elementów zaczęło się...

RCC II grał w Zduńskiej Woli

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.