Alleluja!

OK / 2015-04-04

Drogie zawodniczki, zawodnicy oraz kibice!

Z całego naszego rugbowego serca życzymy Wam spokojnych i rodzinnych świąt Wielkiej Nocy. Życzymy Wam, aby nie przypominały pod względem pogody tych grudniowych, tak byście mokrzy musieli być tylko w Śmigus Dyngus. Niech panowie "robią masę" jedząc wszystkie świąteczne smakołyki, a panie ćwiczą szybkość uciekając przed poniedziałkowym strumieniem wody :)

Wszystkiego co najlepsze życzy
Zarząd Rugby Club Częstochowa

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Być jak... Mecenas Rugby!

"Stwierdziłem, że muszę dać z siebie nie...

Sparingi w Łodzi także "do przodu"

Już niedługo...

Nie przegap

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.