Być jak... Mecenas Rugby!

FNM / 2015-03-31

Ruszamy z zupełnie nową inicjatywą skierowaną do osób, które chciałyby dołożyć cegiełkę do sukcesów RCC. Od dziś można dołączyć do grona Mecenasów Rugby i wspomagając RCC jednocześnie zyskać dedykowane przywileje.

- Idea Mecenasa Rugby wzięła się nie do końca z wewnątrz RCC, ale jest bardziej odpowiedzią na pozytywny klimat jaki istnieje wokół klubu niemal od zawsze. Wielokrotnie mieliśmy sygnały od osób, które chciały mocniej wspomóc klub, ale brakowało do tego rozsądnej platformy, innej niż angażujący większe środki klasyczny sponsoring – tłumaczy prezes Katarzyna Sterna.

Tytuł Mecenasa Rugby będzie funkcjonował w okresach rocznych. Adresowany jest do osób, które zdecydują się wesprzeć Rugby Club Częstochowa kwotą minimum 250 zł. W zamian otrzymają one specjalną Kartę VIP Mecenasa Rugby, a wraz z nią zapewnione będą miały:

  • Darmowy wstęp na wszystkie mecze i turnieje z udziałem RCC w Częstochowie wraz z zaproszeniem na poczęstunek
  • Dedykowany newsletter z unikalnymi treściami z życia RCC
  • Informacje SMS z przypomnieniami o najbliższych zawodach w Częstochowie oraz z powiadomieniem o wynikach drużyny jeszcze w dniu zawodów
  • Informację o udzieleniu wsparcia w sekcji „Mecenasi Rugby” na stronie klubu (chyba, że osoba będzie miała inne życzenie)

- Nie chodzi nam o to by przeliczać to co otrzymają Mecenasi Rugby na pieniądze. Chcemy, żeby najbardziej wartościowe było dla nich poczucie, że mają swój wkład w rozwój RCC, a my postaramy się by czuli że to wsparcie znaczy dla nas wiele. Być Mecenasem Rugby ma oznaczać troskę i chęć wspierania młodych sportowców. Ma oznaczać wyraz poparcia dla walorów wychowawczych jakie niesie rugby – mówi Prezes Katarzyna Sterna. - Mamy także pomysł na dalszy rozwój tej platformy, wraz z corocznym spotkaniem wszystkich Mecenasów Rugby z zawodnikami i zawodniczkami – kończy Prezes.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z klubem:
biuro@rcc.czest.pl / +48 510 120 388

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

"Stwierdziłem, że muszę dać z siebie nie...

Sparingi w Łodzi także "do przodu"

Flesz tygodnia - odcinek 3

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.