Gołda nominowana w plebiscycie Husarze Rugby 2014

OK / 2015-01-21

Dobra wiadomość dla fanów RCC, a dokładniej naszej zawodniczki Sylwii Gołdy. Reprezentantka Polski z Częstochowy, tak jak i w ubiegłym roku, została nominowana do nagrody Rugbystka 7 roku!

Huszarze Rugby to plebiscyt organizowany już po raz siódmy. Jest to najważniejsza nagroda przyznawana w polskim rugby, podsumowująca dokonania zawodników, trenerów i działaczy mijającego roku.

Prestiż nagrody sprawia, iż nominacja Sylwii jest dla niej dużym wyróżnieniem, a dla naszego klubu powodem do dumy. Gołda startuje w kategorii rugbystka 7 roku na pozycji skrzydłowej. Ten kto choć raz widział, jak nasza zawodniczka dzięki swej niezwykłej dynamice i szybkości radzi sobie na tej pozycji, nie będzie miał wątpliwości, iż nominacja jest dla niej w pełni zasłużona.

Wszytskich fanów zachęcamy do oddawania głosów na naszą zawodniczkę TUTAJ.
Patronat nad plebiscytem objął Polski Związek Rugby. Głosowanie promują najważniejsze portale o tematyce rugbowej takie jak Rugby Polska czy 80minut.pl.

Rozdanie nagród odbędzie się 13 lutego podczas oficjalnej gali Husarze Polskiego Rugby w hotelu Ossa pod Rawą Mazowiecką, który od ponad roku jest domem dla reprezentacji Polski w rugby.

Zobacz też

Wielki nabór w pierwszy dzień lutego!

Po raz kolejny gramy z WOŚP

Rok 2014 w 12 ujęciach

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.