Po raz kolejny gramy z WOŚP

OK / 2015-01-11

Nasi rugbiści kolejny już raz zmobilizowali się, aby pomóc grającej już po raz 23 Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Przygotowana przez nich aukcja to prawdziwa gratka dla kibiców RCC.

fot. Jakub Mitek

Zawodnicy i zawodniczki naszego klubu od lat wspierają akcję Jurka Owsiaka. W ubiegłych latach brali udział między innymi w pokazach organizowanych w Cinema City Wolność, przekazali na aukcje WOŚP klubowe piłki i kalendarze. Największą jak dotąd popularnością cieszyły się zdjęcia zawodniczek ze słynnego kalendarza żeńskiej sekcji RCC z 2011 roku, których unikatowe, duże formaty można było wylicytować podczas aukcji w pubie Oslo. Rugbiści wsparli fundację również sportowym akcentem uczestnicząc w organizowanym przez sztab częstochowskiego WOŚP biegu - Policz się z cukrzycą.

W tym roku zachęcamy naszych kibiców do licytowania piłki z autografami zawodników i zawodniczek. Idealny prezent i świetna pamiątka dla fana RCC o najcieplejszym serduchu. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć, aukcja kończy się już dziś podczas niedzielnego finału.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji tutaj.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Rok 2014 w 12 ujęciach

Wszystkiego rugbowego

Rewitalizacja Stadionu Rugby na 1. miejscu!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.