Ostatni dzień głosowania na Stadion Rugby!

FNM / 2014-12-11

Dziś dobiegnie końca głosowanie w ramach budżetu partycypacyjnego. Od 6 dni zachęcamy wszelkimi możliwymi sposobami i przekonujemy, że swoje 10 punktów najlepiej przekazać na rewitalizację Stadionu Rugby przy ul. Kopalnianej.

Niemal wszystko co chcieliśmy opowiedzieć, już opowiedzieliśmy. Pokazaliśmy to także na zdjęciach i filmie video. Byliśmy w różnych miejscach Dźbowa z ulotkami. Odbyliśmy wiele rozmów i dostaliśmy ogromne wsparcie i słowa poparcia. Z tej sympatii okazanej nam przez osoby zupełnie niezwiązane z klubem płynie jeszcze większa energia do działań.

Dziś biegną ostatnie godziny głosowania. W tej chwili odwołujemy się już tylko do emocji. Nie mamy pojęcia jaki jest aktualny stan głosów i rywalizacji. Ale nie chcielibyśmy, aby ten wyścig zakończył się naszą porażką na ostatnich metrach.
Dlatego apelujemy: jeśli sami już zagłosowaliście, dajcie dziś sygnał swoim znajomym. Powiedzcie im w pracy albo szkole, wyślijcie SMS, napiszcie wiadomość na FB - każdy sposób jest dobry. Powiedzcie im, że jest taki stadion i są tacy ludzie. Że czas ich sprawdził i można im zaufać.

Za chwilę głosowanie się skończy i rozpocznie się oczekiwanie na wynik. Im więcej dziś zrobimy, tym więcej spokoju będzie nam towarzyszyć w oczekiwaniu na rezultaty. Nie dlatego, że wypełni nas pycha i pewność wygranej.

Dlatego, że będziemy pewni, tak jak pewni są rugbiści gdy schodzą z boiska, że zrobiliśmy wszystko co się dało i nie odpuściliśmy nawet na moment.

Zobacz też

W Polsce inwestują w infrastrukturę do rugby

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!

Wydarzenia, które ożywiły stadion przy ul....

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.