Otwarte treningi dla kobiet

OK / 2014-11-13

Już w najbliższy wtorek ruszamy z serią otwartych treningów rugby skierowanych wyłącznie dla kobiet. Chciałabyś zacząć coś nowego, ale boisz się, że nie masz kondycji lub żadnego doświadczenia sportowego? Trenowałaś już jakiś sport, lecz przestało Cię to fascynować? Przyjdź i spróbuj rugby, te spotkania są właśnie dla ciebie!

Zapraszamy każdą chętną dziewczynę. Jedynym wymaganiem jakie stawiamy to ukończone 16 lat oraz duża chęć do ćwiczeń. Treningi składają się z ćwiczeń siłowych, koordynacyjnych i ruchowych pomiędzy, które wplecione są elementy gry w rugby. Dlatego nawet jeśli Twoja kondycja pozostawia wiele do życzenia, gwarantujemy że po kilku spotkaniach poczujesz dużą zmianę na lepsze. Przyjście na trening otwarty nie jest zobowiązujące. Jeśli po pierwszych zajęciach  nie będziesz do końca pewna czy rugby jest dla Ciebie, możesz swobodnie dać sobie czas na decyzję i przyjść na kolejne.

Nie jest ważne doświadczenie sportowe czy wiedza o rugby. Wszystkiego nauczymy Cię na treningach, które będą odbywać się w każdy wtorek o 19:30 na sali gimnastycznej na stadionie RKS Raków przy ul. Limanowskiego. Weź ze sobą pozytywne nastawienie, wygodny strój sportowy, siostrę, koleżankę, przyjaciółkę i dołącz do nas!

W razie pytań prosimy o kontakt:
Jakub Jakubczak - trener
608 503 037

Zobacz też

W niedzielę ostatni sprawdzian

Na finiszu rundy jesiennej

Kadra znów sięga po Gołdę

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.