Koniec jesieni dla Kuby Jakubczaka!

TO / 2014-10-01

Niestety mamy złe wieści. W najbliższych zawodach zespołowi nie pomoże już Kuba Jakubczak, który będzie zmuszony przejść kolejny zabieg w związku z kontuzją dłoni, której nabawił się 2 lata temu.

Okazało się, że wbrew wcześniejszym badaniom, kość śródręcza nie zrosła się w należyty sposób. - W trakcie gry co prawda nie odczuwałem większych problemów, jednak ręka nie jest w idealnym stanie. Czekają mnie teraz zabiegi, które mają pobudzić zrost kości - mówi kontuzjowany zawodnik. - Rundę jesienną mam niestety "z głowy", liczę na to, że uda mi się zagrać na wiosnę.

Również mamy nadzieję, że jeden z kluczowych zawodników RCC szybko wróci do zdrowia. Ten rok był zdecydowanie najlepszym w dorobku tego zawodnika, a jego niezwykle twarda gra wielokrotnie odbierała chęć do rywalizacji przeciwnikom.

Kategorie: #1. drużyna

Zobacz też

Trzy zwycięstwa w niedzielnych grach sparingowych

W niedzielę sparing z AZS AWF Warszawa

Ani kroku wstecz!

Już niedługo...

Trening naborowy do grup młodzik i kadet

każda środa września

dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz dochodzeniowy grup do lat 16 [raport]

W dniach 19-23 sierpnia na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się obóz dochodzeniowy grup do lat 16. Pierwotnie planowano przeprowadzić ten obóz nad morzem (podobnie jak rok temu), niestety pandemia koronawirusa i do końca niepewna sytuacja sprawiła, że...

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.