Ani kroku wstecz!

FNM / 2014-09-26

Witamy w kolejnej odsłonie serwisu klubowego RCC. Kto się nie rozwija, ten w praktyce się cofa i idąc tokiem tej uniwersalnej zasady wciąż staramy się doskonalić na wszelkich polach. Za chwilę zacznie się ostatni kwartał szczególngo dla RCC roku poważnych zmian. Premierę nowego serwisu klubowego można uznać za symboliczne ukoronowaniem wielu pozytywnych wydarzeń, które w ostatnich miesiącach miały miejsce w RCC.

Liczymy, że zmiany graficzne a także zdecydowanie intensywniejszy cykl publikacyjny przypadną wszystkim do gustu. O wielu innych zmianach nie trzeba specjalnie wspominać. O niejednej z nich możecie przeczytać na naszej nowej stronie, inne widać już od pewnego czasu w klubowym życiu codziennym, a kolejne dostrzec będzie można w najbliższym czasie.

Ostatnie miesiące to był czas wzmacniaia fundamentów. Fundamentów na zdecydowanie rekordowej jak dotychczas ilości płaszczyzn działania. Naszym celem na najbliższe miesiące i lata jest pozbawić wszystkich wątpliwości, że pozycja rugby w Częstochowie jest wysoka. Zaraz za wiodącą czołówką sportów w postaci piłki nożnej, żużla i siatkówki. Jesteśmy przygotowani na wszelkich polach by to osiągnąć i konsekwetnie będziemy dążyć do tego celu.

Bo hasło, które spaja cały nasz Klub, bez względu czy mówimy o 10-letnim żaku czy najbardziej doświadczonym zawodniku 1. drużyny, bez względu czy chodzi o działania promocyjne czy walkę boiskową, brzmi Ani Kroku Wstecz!

Bądźcie z nami! Będzie ciekawie.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Świetny start, słaby finisz

Romont sponsorem RCC w nadchodzącym sezonie

Zaczynamy walkę o Mistrzostwo Polski! Niedziela...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.