Romont sponsorem RCC w nadchodzącym sezonie

KS / 2014-09-04

Nasi zawodnicy i zawodniczki już od kilku tygodni mocno przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Ciężka praca na treningach, sparingi, turnieje towarzyskie to wszystko ma zaowocować dobrymi wynikami w nadchodzącym sezonie. Wszyscy wiemy jednak, że aby można było myśleć o wyniku sportowym, najpierw trzeba mieć ustabilizowane zaplecze finansowe i organizacyjne.

Dlatego bardzo miło jest nam poinformować, że firma Romont z którą RCC współpracuje już od kilku lat zdecydowała się przyjąć rolę dominującego sponsora naszej drużyny w nadchodzącym sezonie.

Firma Romont od lat specjalizuje się w pokryciach dachowych, systemach rynnowych, ociepleniach dachów i budynków oraz oknach dachowych. Dzięki swojej fachowości oraz wysokiej jakości używanych materiałów i świadczonych usług od lat jest niekwestionowanym liderem w swojej branży.

"Dla naszego klubu zaufanie takiego partnera jakim jest firma Romont, a przede wszystkim osoba jej prezesa Pana Tomasza Lasonia jest olbrzymim wsparciem i docenieniem pracy całego klubu" - mówi Katarzyna Sterna prezes RCC.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować za zaufanie i mieć nadzieję, iż ta współpraca będzie jak najbardziej owocna.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

I Nocny Turniej Rugby za nami

Z wizytą u pań

Przed nami pierwsze zawody... w nocy

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.