Ogród Serwis po raz kolejny sponsorem RCC

KS / 2014-06-27

Kolejnym partnerem finału Polskiej Ligi 7 jest firma usługowo handlowa Ogród Serwis, mieszcząca się w Częstochowie przy ulicy Wały Dwernickiego 217.

Ogród Serwis zajmuje się sprzedażą i serwisem wszelkiego rodzaju sprzętu ogrodniczego takiego jak kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe, pilarki, kosy, wykaszarki, traktorki. Warto wspomnieć, że Ogród Serwis to autoryzowany dealer produktów firmy Stihl. Dzięki profesjonalnej obsłudze i długoletniemu doświadczeniu Ogród Serwis to swoisty lider rynku lokalnego w swojej branży a przy okazji świetny doradca jak profesjonalnie zadbać o swój ogród.

Dla Rugby Clubu Częstochowa to nie pierwsza współpraca z tą firmą. Od momentu gdy domem RCC stał się Stadion Rugby przy ulicy Kopalnianej Ogród Serwis dba i serwisuje wszystkie sprzęty służące naszemu klubowi do utrzymania stadionowej murawy w należytym porządku.

Dzięki tej współpracy drużyny walczące w finałowym turnieju 5 lipca, nie będą musiały martwić się o stan murawy.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Rozeta w gronie sponsorów finału PLR 7

MPK gra z nami w jednej drużynie!

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.