MPK gra z nami w jednej drużynie!

KM&OK / 2014-06-25

Komu wydaje się, że zna wszystkich sponsorów i partnerów finału PLR7 ten jest w błędzie. Kolejnym z nich jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne!

Początki historii komunikacji miejskiej w Częstochowie sięgają 1903 roku. Prężnie rozwijająca się instytucja wzbogaca się z roku na rok nowymi środkami transportu. Słowa: szybko, punktualnie, niezawodnie i bezpiecznie stały się nieodłączną dewizą firmy. Oprócz transportu osób codzienne dojeżdżających do pracy, MPK zajmuje się również wynajmem autobusów i tramwajów, udziałem w różnych akcjach (Dzień bez samochodu, akcja "Antywandal" itp.) oraz promocją innych poprzez umieszczanie reklam wewnątrz pojazdów.

Elementem nawiązanej współpracy będzie obecność plakatów informujących o zbliżającym się Finale Polskiej Ligi Rugby w pojazdach MPK. Liczymy na to, że będą one umilały podróż mieszkańcom Częstochowy w najbliższych dniach.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Aleksandria partnerem finału Polskiej Ligi...

Klon wśród sponsorów wielkiego finału...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.