Przekaż swój 1% podatku RCC.

PF / 2014-02-05

Wesprzyj rozwój rugby w Częstochowie i przekaż 1% podatku na rzecz klubu w rocznym rozliczeniu podatkowym. Na wsparcie czekają szczególnie młodzi zawodnicy RCC. Zgromadzone środki pozwolą nam zrealizować cele w jeszcze lepszych warunkach. Wasza pomoc pokryje koszty szkolenia młodzieży, wyjazdów na zawody, organizacji turniejów na terenie Częstochowy, zakupu sprzętu sportowego.

Zachęcamy do pomocy wszystkich, którym zależy na rozwoju fizycznym i duchowym naszej młodzieży poprzez sport oraz utrzymaniu i rozwoju Rugby Clubu Częstochowa. Wystarczy, że każdy ofiaruje od siebie małą cząstkę - swój 1% podatku. Z góry dziękujemy wszystkim, który poprzez ten gest przyczyniają się do popularyzacji i poprawy funkcjonowania rugby w Częstochowie.

Jak przekazać 1% podatku?
W rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) należy wypełnić rubryki zatytułowane "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" następującymi danymi:
- w polu "Nr KRS": 0000270261
- w polu "Cel szczegółowy 1%": RUGBY 10
- w polu "Wnioskowana kwota" należy wpisać kwotę wynoszącą 1% wyliczonego podatku za 2013 rok

Strona internetowa fundacji "Młodzi - młodym": www.mlodzi-mlodym.pl. Na stronie znajduje się darmowy program komputerowy przy pomocy którego można wypełnić formularz PIT.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Metamorfoza z JAJEM!

Sylwia Gołda nominowana do nagrody Husarza Roku...

Nie przegap NABORU do RCC!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.