Sylwia Gołda nominowana do nagrody Husarza Roku 2013!

PF / 2014-01-28

Wielkie wyróżnienie spotkało naszą zawodniczkę Sylwię Gołdę - po raz pierwszy została nominowana do prestiżowej nagrody ufundowanej przez Stowarzyszenie Rugby Barbarians Polska.

fot. Jacek Przybylski

O talencie Sylwii pisaliśmy już wiele. Warto przypomnieć, że jest to wielokrotna reprezentantka Polski, której największymi atutami są szybkość, zwinność i gra w ofensywie. Nominacja jest dobitnym świadectwem jej umiejętności i znaczącym wyróżnieniem.

Gala Husarzy Rugby odbędzie się po raz szósty, a podczas niej zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu, w którym jedną z kategorii jest żeńska siódemka roku. Nasza zawodniczka została nominowana w kategorii "Skrzydło". Wyniki plebiscytu będą ogłoszone 15.02.2014 na uroczystej Gali w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

Sylwii gratulujemy nominacji i gorąco zachęcamy do zagłosowania na nią. Każdy może oddać swój głos na stronie www.husarzrugby.pl

Zobacz też

Metamorfoza z JAJEM!

"Rugby stanowi dużą część mojego życia."

Nie przegap NABORU do RCC!

Już niedługo...

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie rozgrywek szkolnych

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.