Sylwia Gołda nominowana do nagrody Husarza Roku 2013!

PF / 2014-01-28

Wielkie wyróżnienie spotkało naszą zawodniczkę Sylwię Gołdę - po raz pierwszy została nominowana do prestiżowej nagrody ufundowanej przez Stowarzyszenie Rugby Barbarians Polska.

fot. Jacek Przybylski

O talencie Sylwii pisaliśmy już wiele. Warto przypomnieć, że jest to wielokrotna reprezentantka Polski, której największymi atutami są szybkość, zwinność i gra w ofensywie. Nominacja jest dobitnym świadectwem jej umiejętności i znaczącym wyróżnieniem.

Gala Husarzy Rugby odbędzie się po raz szósty, a podczas niej zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu, w którym jedną z kategorii jest żeńska siódemka roku. Nasza zawodniczka została nominowana w kategorii "Skrzydło". Wyniki plebiscytu będą ogłoszone 15.02.2014 na uroczystej Gali w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

Sylwii gratulujemy nominacji i gorąco zachęcamy do zagłosowania na nią. Każdy może oddać swój głos na stronie www.husarzrugby.pl

Zobacz też

Metamorfoza z JAJEM!

"Rugby stanowi dużą część mojego życia."

Nie przegap NABORU do RCC!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.