Metamorfoza z JAJEM!

OP & FNM / 2014-01-25

Rugby to sport bez wątpienia wyjątkowy, a każdy kto miał styczność z tą dyscypliną jednym tchem wymienia kolejne pozytywy płynące z jego uprawniania. Często akcentowana jest szczególna atmosfera - skupienia, motywacji i sportowej agresji - towarzysząca każdym zawodom. Nie można jednak zapominać, jak ten multifunkcjonalny sport wpływa po pierwsze na ciało!

W rugby ważny jest każdy aspekt przygotowania fizycznego. Wytrzymałość, siła, szybkość i dynamika - trening rugbisty musi zawierać wszystkie te elementy, a taka mieszanka, dobrze podana, nigdy nie może się znudzić. Dowodów nie trzeba szukać daleko. Oto młodzi zawodnicy Rugby Clubu Częstochowa i wizualne ujęcie ich zmiany: PRZED i PO rugby!

Patryk Weżgowiec (rocznik 1992):

Kamil Skowron (Rocznik 1992):

Marcel Puczka (Rocznik 1996):

Chcesz poznać najbardziej wszechstronną dyscyplinę sportu? Chcesz ROZWINĄĆ swoje CIAŁO I UMYSŁ? Tylko teraz, jedyna taka szansa - zapisz się na nabór i dołącz do nas!

Zapisy na nabór - www.nabor.rcc.czest.pl

Zobacz też

"Rugby stanowi dużą część mojego życia."

Nie przegap NABORU do RCC!

Sportowe wyróżnienia RCC za mijający rok

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.