President Electronics Poland partnerem RCC!

Redakcja / 2008-07-24

Rugby Club Częstochowa będzie miał w nadchodzącym sezonie pierwszego sponsora z prawdziwego zdarzenia. Porozumieniem zakończyły się bowiem rozmowy prowadzone z firmą President Electronics Polska, która jest jednym z największych dystrybutorów na rynku radio- i tele-komunikacyjnym w kraju.

Rozmowy zakończyły się porozumieniem, wszystkie szczegóły zostały wyjaśnione, a "do dogrania" w najbliższych dniach pozostają sprawy natury techniczno-formalnej.
Czas współpracy między podmiotami został ustalony na okres jednego roku, z opcją przedłużenia na kolejny w przypadku wyrażenia stosownej woli. Warunki i wysokość wpłaty wspierającej klub pozostaną tajemnicą zainteresowanych, należy jednak zaznaczyć, że President Electronics Poland nie będzie tytularnym partnerem drużyny. "Mimo braku obecności w nazwie drużyny, współpraca między klubem a firmą zostanie zaakcentowana na wiele różnych innych sposobów, które zostały wypracowane w toku prowadzonych rozmów. Cieszę się, że udało nam się dojść do porozumienia, mam też nadzieje, że prezes President Electronics Poland Pan Krzysztof Witkowski przetrze szlaki innym przedsiębiorcom, którzy idąc za jego przykładem obdarzą nasz klub swoim zaufaniem i pomocą." - podsumowuje prezes drużyny Mateusz Nowak.

Więcej o partnerze naszej drużyny można przeczytać na stronie internetowej www.president.com.pl.

Zobacz też

Runda wiosenna - przeżyjmy to jeszcze raz

Plan minimum wykonany

Na co stać zawodników RCC w finale?

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.