Spotkanie wigilijne z podsumowaniem sezonu

OK / 2012-12-24

Miniony piątkowy wieczór był dla naszych zawodniczek i zawodników okazją do podsumowania minionego roku, a także spotkania w świątecznym nastroju. Po raz pierwszy w historii naszego klubu rozdaliśmy nagrody dla sekcji żeńskiej, a po raz trzeci tradycyjnie dla sekcji męskiej.

Kategorie nagród były jednakowe, nagrodziliśmy debiuty i postępy roku, a także wyłoniliśmy najlepszą zawodniczkę i zawodnika. Tym oto sposobem najlepszymi debiutantami zostali Magdalena Stępień i Oskar Wawszczak, a największy postęp zrobili Olga Krzypkowska oraz Marcel Puczka. Najlepszą zawodniczką została Sylwia Gołda, nie raz powoływana w tym roku na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet w rugby. Do nagrody najlepszego zawodnika pretendowali Michał Krzypkowski, Patryk Weżgowiec i Mateusz Nowak, który zwyciężył w ostatecznym głosowaniu sekcji męskiej.

Z okazji zbliżających się świąt sobie życzymy przede wszystkim lepszego roku pod względem sportowym, aby móc dostarczać swoim kibicom jak najwięcej pozytywnych emocji, zawodnikom unikania kontuzji jak ognia i niewyczerpanej motywacji do trenowania, a wszystkim którzy nas wspierają samych spektakularnych meczy w naszym wykonaniu, aby rugbowy duch był obecny w Waszym życiu na stałe.

Zobacz też

Kolejne powołanie dla Sylwii Gołdy

Pierwsze zajęcia

Rusza FIT-Rugby

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.