Rusza FIT-Rugby

OK / 2012-12-02

Długo zapowiadane zajęcia o nazwie "FIT-RUGBY" ruszają już w ten wtorek, 4 grudnia. Cykl treningów będzie obejmował osiem spotkań w grudniu oraz styczniu, przeznaczonych tylko dla kobiet. Będą one możliwością pracy nad sprawnością fizyczną, poprawienia swojej sylwetki zimą, a także poznania podstawowych elementów rugby.

Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek, o godzinie 18 na Nowej Hali Sportowej na Zawodziu, przy ul. Żużlowej. Zajęcia poprowadzą instruktorzy rugby z naszego klubu, a prezentowane ćwiczenia będą rozwijać wszystkie cechy motoryczne. Proponujemy alternatywę dla zwykłej siłowni lub basenu, gdyż w poszczególnych aktywnościach z dziedziny fitnessu będą wplecione elementy rugby. Przypominamy także, że wygrane karnety uprawniają do udziału dwie osoby, a więc wszystkie zwyciężczynie mogą na zajeciach pojawić się z drugą osobą płci żeńskiej.

Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy na najbliższe zajęcia.

FIT-RUGBY
Nowa Hala Sportowa na Zawodziu
ul. Żużlowa
Wtorek, godz. 18

Zobacz też

Nasi we władzach okręgu

Co nowego na Kopalnianej?

Sylwia Gołda ponownie powołana do kadry

Już niedługo...

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.