Rusza FIT-Rugby

OK / 2012-12-02

Długo zapowiadane zajęcia o nazwie "FIT-RUGBY" ruszają już w ten wtorek, 4 grudnia. Cykl treningów będzie obejmował osiem spotkań w grudniu oraz styczniu, przeznaczonych tylko dla kobiet. Będą one możliwością pracy nad sprawnością fizyczną, poprawienia swojej sylwetki zimą, a także poznania podstawowych elementów rugby.

Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek, o godzinie 18 na Nowej Hali Sportowej na Zawodziu, przy ul. Żużlowej. Zajęcia poprowadzą instruktorzy rugby z naszego klubu, a prezentowane ćwiczenia będą rozwijać wszystkie cechy motoryczne. Proponujemy alternatywę dla zwykłej siłowni lub basenu, gdyż w poszczególnych aktywnościach z dziedziny fitnessu będą wplecione elementy rugby. Przypominamy także, że wygrane karnety uprawniają do udziału dwie osoby, a więc wszystkie zwyciężczynie mogą na zajeciach pojawić się z drugą osobą płci żeńskiej.

Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy na najbliższe zajęcia.

FIT-RUGBY
Nowa Hala Sportowa na Zawodziu
ul. Żużlowa
Wtorek, godz. 18

Zobacz też

Nasi we władzach okręgu

Co nowego na Kopalnianej?

Sylwia Gołda ponownie powołana do kadry

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.