Rusza FIT-Rugby

OK / 2012-12-02

Długo zapowiadane zajęcia o nazwie "FIT-RUGBY" ruszają już w ten wtorek, 4 grudnia. Cykl treningów będzie obejmował osiem spotkań w grudniu oraz styczniu, przeznaczonych tylko dla kobiet. Będą one możliwością pracy nad sprawnością fizyczną, poprawienia swojej sylwetki zimą, a także poznania podstawowych elementów rugby.

Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek, o godzinie 18 na Nowej Hali Sportowej na Zawodziu, przy ul. Żużlowej. Zajęcia poprowadzą instruktorzy rugby z naszego klubu, a prezentowane ćwiczenia będą rozwijać wszystkie cechy motoryczne. Proponujemy alternatywę dla zwykłej siłowni lub basenu, gdyż w poszczególnych aktywnościach z dziedziny fitnessu będą wplecione elementy rugby. Przypominamy także, że wygrane karnety uprawniają do udziału dwie osoby, a więc wszystkie zwyciężczynie mogą na zajeciach pojawić się z drugą osobą płci żeńskiej.

Wszystkim zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy na najbliższe zajęcia.

FIT-RUGBY
Nowa Hala Sportowa na Zawodziu
ul. Żużlowa
Wtorek, godz. 18

Zobacz też

Nasi we władzach okręgu

Co nowego na Kopalnianej?

Sylwia Gołda ponownie powołana do kadry

Już niedługo...

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.