Ligowy rewanż na Kopalnianej

OK / 2012-10-26

Najbliższa niedziela będzie ostatnią w tym roku okazją, aby zobaczyć zmagania seniorów w rundzie jesiennej II ligi rugby. Nasi zawodnicy spotkają się na boisku z drużyną BBRC Łódź.

fot. Dawid Bożek

Ostatnie spotkanie z łodzianami nie zakończyło się zbyt pozytywnie dla naszych rugbistów. Choć nasza drużyna nadal pozostaje osłabiona brakiem dwóch zawodników - Radka Rokosza i Macieja Gnycha, tym razem będzie miała większe szanse na zwycięstwo gdyż stanie do walki w roli gospodarzy. Aby jednak myśleć o pozytywnym wyniku w tym meczu, konieczna jest żelazna konsekwencja i realizacja założeń taktycznych.

Mecz odbędzie się w Częstochowie przy ulicy Kopalnianej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy punktualnie o godz. 14, aby wspólnie zakończyć mijający sezon.


RC Częstochowa - BBRC Łódź

28 października 2012, niedziela

Godz. 14.00

Wstęp wolny

Sędziuje : Maciej Sienkiewicz

Zobacz też

OKKW z udziałem naszych kadetów

Tryumf bydgoskiej Alfy

Alfa Bydgoszcz przyjeżdża do Częstochowy

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.