Ligowy rewanż na Kopalnianej

OK / 2012-10-26

Najbliższa niedziela będzie ostatnią w tym roku okazją, aby zobaczyć zmagania seniorów w rundzie jesiennej II ligi rugby. Nasi zawodnicy spotkają się na boisku z drużyną BBRC Łódź.

fot. Dawid Bożek

Ostatnie spotkanie z łodzianami nie zakończyło się zbyt pozytywnie dla naszych rugbistów. Choć nasza drużyna nadal pozostaje osłabiona brakiem dwóch zawodników - Radka Rokosza i Macieja Gnycha, tym razem będzie miała większe szanse na zwycięstwo gdyż stanie do walki w roli gospodarzy. Aby jednak myśleć o pozytywnym wyniku w tym meczu, konieczna jest żelazna konsekwencja i realizacja założeń taktycznych.

Mecz odbędzie się w Częstochowie przy ulicy Kopalnianej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy punktualnie o godz. 14, aby wspólnie zakończyć mijający sezon.


RC Częstochowa - BBRC Łódź

28 października 2012, niedziela

Godz. 14.00

Wstęp wolny

Sędziuje : Maciej Sienkiewicz

Zobacz też

OKKW z udziałem naszych kadetów

Tryumf bydgoskiej Alfy

Alfa Bydgoszcz przyjeżdża do Częstochowy

Już niedługo...

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.