Alfa Bydgoszcz przyjeżdża do Częstochowy

OK / 2012-10-13

14 października, godz. 14 - o tej porze nasi rugbiści wybiegną na boisko aby zmierzyć się z obecnym liderem II ligi - Alfą Bydgoszcz. Tym razem będziemy gospodarzami spotkania - mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Kopalnianej.

fot. Tomasz Nowak

Bydgoszczanie nie będą łatwym przeciwnikiem. Do tej pory w rundzie jesiennej nie odnotowali żadnej porażki. Nasza drużyna dalej pozostaje osłabiona brakiem kontuzjowanego Radka Rokosza, oraz Macieja Gnycha, który doznał kontuzji kostki podczas ostatniego spotkania z Zieloną Górą. Co gorsze, ze składu wypadli także Jakub Mitek oraz Dawid Konefał.

Mecz z Alfą Bydgoszcz będzie przedostatnim meczem naszych rugbistów w tej rundzie. W ostatnim jesiennym spotkaniu, częstochowianie będą mieli szansę na rewanż z drużyną BBRC Łódź, i ten mecz również zostanie rozegrany na własnym boisku.


RC Częstochowa - Alfa Bydgoszcz

14 października 2012r., godz. 14

Stadion przy ul. Kopalnianej w Częstochowie

Wstęp wolny

Sędziuje : Jonathan McDonald

Zobacz też

Szkolna Liga Paryżanki - druga edycja!

Kolejny sprawdzian naszych pań

Wysoka porażka w Zielonej Górze

Już niedługo...

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.