Alfa Bydgoszcz przyjeżdża do Częstochowy

OK / 2012-10-13

14 października, godz. 14 - o tej porze nasi rugbiści wybiegną na boisko aby zmierzyć się z obecnym liderem II ligi - Alfą Bydgoszcz. Tym razem będziemy gospodarzami spotkania - mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Kopalnianej.

fot. Tomasz Nowak

Bydgoszczanie nie będą łatwym przeciwnikiem. Do tej pory w rundzie jesiennej nie odnotowali żadnej porażki. Nasza drużyna dalej pozostaje osłabiona brakiem kontuzjowanego Radka Rokosza, oraz Macieja Gnycha, który doznał kontuzji kostki podczas ostatniego spotkania z Zieloną Górą. Co gorsze, ze składu wypadli także Jakub Mitek oraz Dawid Konefał.

Mecz z Alfą Bydgoszcz będzie przedostatnim meczem naszych rugbistów w tej rundzie. W ostatnim jesiennym spotkaniu, częstochowianie będą mieli szansę na rewanż z drużyną BBRC Łódź, i ten mecz również zostanie rozegrany na własnym boisku.


RC Częstochowa - Alfa Bydgoszcz

14 października 2012r., godz. 14

Stadion przy ul. Kopalnianej w Częstochowie

Wstęp wolny

Sędziuje : Jonathan McDonald

Zobacz też

Szkolna Liga Paryżanki - druga edycja!

Kolejny sprawdzian naszych pań

Wysoka porażka w Zielonej Górze

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.