Wyróżnienie dla Mateusza Nowaka

FNM / 2012-09-28

Dzisiaj w trakcie X Jubileuszowego Forum Częstochowskich Organizacji Pozarządowych prezes RCC Mateusz Nowak otrzymał z rąk Prezydenta Częstochowy oraz Przewodniczącego Rady Miasta Nagrodę za działalność w organizacjach pozarządowych w 2012 roku!

- O nagrodzie dowiedziałem się przedwczoraj i nie ukrywam że było to miłe zaskoczenie. Prestiż jest na pewno wysoki, zresztą wystarczy spojrzeć na dość skromne grono wyróżnionych i oraz skalę dokonań i zasług jakimi legitymują się osoby w towarzystwie których tę nagrodę dzisiaj otrzymałem. Powtarzam jednak konsekwentnie, że rugby to drużynowy sport i niczego nie da się osiągnąć w pojedynkę. Siłą RCC jest grupa kilkunastu osób, które każdego dnia poświęcają swój czas na realizację wszelkich inicjatyw jakie podejmuje klub. Bez tych osób i ich energii i naszej współpracy nie byłoby zapewne tego wyróżnienia dla mnie jako prezesa klubu - powiedział po ceremonii Mateusz Nowak.

Relację z X Jubileuszowego Forum Częstochowskich Organizacji Pozarządowych, a także moment wręczenia nagród można obejrzeć w relacji telewizji Orion pod tym adresem: http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=11507

Zobacz też

Wkrótce nabór do żeńskiej sekcji!

">

Relacja z zawodów pań w Czewa.TV

Gościnne częstochowianki i triumf gdańskiej...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

28.10.2018

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"O rugby nie wiedziałem nic"

Już w środę okazja, by stać się częścią Rugby Clubu Częstochowa. Z tej okazji zapytaliśmy ubiegłorocznych śmiałków, którzy wybrali się wówczas na nabór, o ich wrażenia związane z rozpoczęciem treningów.

1 lutego otwarty nabór do RCC!

Czy zastanawialiście się, skąd wzięliśmy 15 zawodników do gry w II lidze rugby w mieście, które nie ma wielkich rugbowych tradycji? Odpowiedź jest prosta - niemal każdy z nich przyszedł kiedyś na nabór organizowany przez Rugby Club Częstochowa. Teraz i Ty masz szansę stać się...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.