W niedzielę gościmy Alfę

MN / 2012-05-09

W najbliższą niedzielę 2 liga wraca do Częstochowy. W meczu 8 kolejki 2 ligi rugby nasi zawodnicy podejmą vice-lidera rozgrywek - Alfę Bydgoszcz.

Bydgoszczanie zajmują w tabeli drugie miejsce, a jedyną porażkę do tej pory odnieśli w starciu z drużyną Frogs Warszawa. Szczególnie groźną bronią naszych przeciwników wydaje się być szybka i silna formacja ataku.

Po słabym początku rundy wiosennej nasi zawodnicy z pewnością będą chcieli przerwać zlą passę i odnieść zwycięstwo. Do meczu częstochowainie przystąpią w niemal najmocniejszym składzie, jedynie Radosław Rokosz zmaga się z kontuzją i zabraknie go meczowym składzie.

W rundzie jesiennej górą byli Bydgoszczanie, którzy na własnym boisku wygrali 43:19. Jak będzie teraz? O tym przekonamy się już w niedzielę.

Rugby Club Częstochowa - Alfa Bydgoszcz
13.05.2012 r. godz. 13:00
Stadion przy ul. Kopalnianej
Sędziuje: D. Reks (Warszawa)

Zobacz też

Panie zbierały doświadczenie

Panie i panowanie razem w Warszawie

Wywiady pomeczowe RC Częstochowa - AZS UZ RC...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.