Finał "Kolacji z RCC"

OK / 2012-03-01

Za nami finał konkursu w którym do wygrania była kolacja z wybranym zawodnikiem lub zawodniczką RCC. Ostatecznie nagroda powędrowała do rąk, a mówiąc dokładniej żołądka, Bartka Milczarka.

W ostatni dzień lutego w pizzeri Surf Cafe swój oficjalny finał miał konkurs „Kolacja z RCC”. Przypomnijmy: wszyscy, którzy polubli nasz profil na facebooku mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą była kolacja z jedną z naszych zawodniczek lub zawodnikiem. Uczestnikom pomagali zebrać głosy znajomi poprzez wpisanie na tablicy profilu RCC „Pomagam (tu imię i nazwisko znajomego) wygrać kolację z RCC”.

Dość szybko na prowadzenie wyszedł Bartek Milczarek, nasz późniejszy laureat, który ostatecznie zdobył 63 głosy. Był on zdecydowanie liderem głosowania, gdyż uzyskał wynik około trzy razy lepszy niż zajmujący drugie miejsce Leszek Hebel (18 głosów). Na trzecim miejscu uplasowała się Kasia Rogacz z podobnym wynikiem 17 głosów.

Zwycięzca konkursu wybrał Mateusza Nowaka jako towarzysza kolacji. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim spraw rugbowych, a zwieńczeniem było wspólne oglądanie towarzyskiego meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej przeciwko Portugalii, który był rozgrywany na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie oglądania panowie nie potrafili oszczędzić sobie kilku komentarzy na temat aktorskich zdolności piłkarzy obu drużyn.

Wywiad ze zwycięzcą konkursu Bartkiem Milczarkiem:

Skąd dowiedziałeś się o naszym klubie i jak długo nam kibicujesz?

O klubie dowiedziałem się od Mateusza Nowaka, z którym znam się parę lat, wiele lat temu razem z kilkoma osobami związanymi z częstochowskim rugby wyciągnął mnie z moich osobistych problemów. W ramach wdzięczności za pomoc poszedłem na trening, nic nie wiedząc o tym sporcie. Tak zaczęła się moja przygoda, trenowałem rugby około półtora roku, mile wspominam ten czas do dziś.

Dlaczego wybrałeś Mateusza jako partnera do kolacji?

Wybrałem Mateusza bo chciałem od niego dowiedzieć się jak klub funkcjonuje po tych kilku latach odkąd samemu skończyłem trenować.

Czy smakowała Ci pizza przygotowana przez pizzerię Surf Cafe?

Oczywiście, że smakowała :)

Zdjęcia z kolacji na oficjalnym profilu RCC na Facebooku

Zobacz też

Świeża krew w RCC!

Kobiece rugby to wielka sprawa!

Idzie nowe w drużynie kobiet!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.