18 lutego nabór do RCC!

MN / 2012-01-28

Zimowa przerwa w rozgrywkach to już po raz kolejny czas, w którym Rugby Club Częstochowa "otwiera drzwi" dla nowych zawodników. W tym roku nabór prowadzony jest w innej niż dotąd formie i żeby trafić w szeregi zielono-czarnych należy uczestniczyć w specjalnej rekrutacji, która odbędzie się 18 lutego.

Nabór, który odbędzie się na sali gimnastycznej przy Miejskim Stadionie Piłkraskim "Raków" (ul. Limanowskiego) prowadzony jest zarówno do męskiej jak i żeńskiej sekcji i obejmuje wszystkie grupy wiekowe. Aby wziąć udział w naborze należy zapisać się poprzez formularz na stronie internetowej RCC.

Szczegółowe informacje o naborze (w tym formularz zapisów) znajdują się na dedykowanej mu stronie - Nabór "Zima 2012"

Oficjalni partnerzy naboru:

Zobacz też

Patryk Weżgowiec w kadrze Polski U-20!

Rozstrzygnięcie konkursu "Kolacja z RCC"!

Wygraj kolację z RCC!

Już niedługo...

Nie przegap

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

Mamy bramki!

W Budżecie Obywatelskim na rok 2021 zostanie zrealizowanych aż osiem naszych projektów (jeden ogólnomiejski i siedem dzielnicowych). W tym ten najważniejszy - "Bramki do rugby na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym". A to wszystko dzięki Państwa głosom - dziękujemy!

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.