Rozstrzygnięcie konkursu "Kolacja z RCC"!

MK / 2012-01-16

W nocy z niedzieli na poniedziałek zakończył się nasz facebookowy konkurs „Kolacja z RCC”. Wygrał go Bartek Milczarek znaczącą przewagą głosów.

Konkurs rozpoczął się wieczorem 5 stycznia i trwał 10 dni. Początkowo było nim małe zainteresowanie, ale trzeciego dnia rozpoczęła się prawdziwa walka. Na prowadzenie wysunęła się Kasia Rogacz, ale już następnego dnia została doścignięta przez późniejszego zwycięzcę. 11 stycznia było już właściwie pozamiatane. Olbrzymia mobilizacja znajomych Bartka Milczarka sprawiła, że wypracował on sobie na tyle dużą przewagę, że nikt nie miał już ochoty próbować mu zagrozić i spokojnie dowiózł prowadzenie do końca. Będzie on mógł w nagrodę wybrać się z jedną zawodniczką lub zawodnikiem RCC na kolację sponsorowaną przez pizzerię Surf Cafe. Drugie miejsce zajął Leszek Hebel, które było gratyfikowane pakietem 50 vlepek RCC i kalendarzem naszego klubu na rok 2012. Na ostatnim stopniu podium stanęła Kasia Rogacz, za co otrzyma kalendarz. Laureatom gratulujemy, a wszystkim którzy się z nami bawili dziękujemy za udział w zabawie.

Końcowa klasyfikacja:
1. Bartek Milczarek - 63 głosy
2. Leszek Hebel - 18 głosów
3. Kasia Rogacz - 17 głosów
4. Martyna Korczak - 13 głosów
5. Adam Hasting - 8 głosów
6. Weronika Dysińska - 5 głosów
7. Marcela Świącik - 1 głos

Zobacz też

Wygraj kolację z RCC!

Czewa.TV wybiera najlepszych!

Nasi w kadrze Śląska

Już niedługo...

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim

16-25.11.2020

dowiedz się więcej

Nie przegap

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.