Rozstrzygnięcie konkursu "Kolacja z RCC"!

MK / 2012-01-16

W nocy z niedzieli na poniedziałek zakończył się nasz facebookowy konkurs „Kolacja z RCC”. Wygrał go Bartek Milczarek znaczącą przewagą głosów.

Konkurs rozpoczął się wieczorem 5 stycznia i trwał 10 dni. Początkowo było nim małe zainteresowanie, ale trzeciego dnia rozpoczęła się prawdziwa walka. Na prowadzenie wysunęła się Kasia Rogacz, ale już następnego dnia została doścignięta przez późniejszego zwycięzcę. 11 stycznia było już właściwie pozamiatane. Olbrzymia mobilizacja znajomych Bartka Milczarka sprawiła, że wypracował on sobie na tyle dużą przewagę, że nikt nie miał już ochoty próbować mu zagrozić i spokojnie dowiózł prowadzenie do końca. Będzie on mógł w nagrodę wybrać się z jedną zawodniczką lub zawodnikiem RCC na kolację sponsorowaną przez pizzerię Surf Cafe. Drugie miejsce zajął Leszek Hebel, które było gratyfikowane pakietem 50 vlepek RCC i kalendarzem naszego klubu na rok 2012. Na ostatnim stopniu podium stanęła Kasia Rogacz, za co otrzyma kalendarz. Laureatom gratulujemy, a wszystkim którzy się z nami bawili dziękujemy za udział w zabawie.

Końcowa klasyfikacja:
1. Bartek Milczarek - 63 głosy
2. Leszek Hebel - 18 głosów
3. Kasia Rogacz - 17 głosów
4. Martyna Korczak - 13 głosów
5. Adam Hasting - 8 głosów
6. Weronika Dysińska - 5 głosów
7. Marcela Świącik - 1 głos

Zobacz też

Wygraj kolację z RCC!

Czewa.TV wybiera najlepszych!

Nasi w kadrze Śląska

Już niedługo...

Nabór do Szkółki Rugby RCC

19 i 21 maja 2021, godz. 17:30 Miejski Stadion Lekkoatletyczny

dowiedz się więcej

Nie przegap

Seniorzy wracają do gry

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza drużyna seniorów po kilku latach nieobecności wraca do oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Rugby. Właśnie zgłosiliśmy do Polskiej Ligi Rugby7 naszą ekipę, w skład której wchodzi aż 16 zawodników.

Obóz dochodzeniowy grup do lat 16 [raport]

W dniach 19-23 sierpnia na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się obóz dochodzeniowy grup do lat 16. Pierwotnie planowano przeprowadzić ten obóz nad morzem (podobnie jak rok temu), niestety pandemia koronawirusa i do końca niepewna sytuacja sprawiła, że...

Mamy bramki!

W Budżecie Obywatelskim na rok 2021 zostanie zrealizowanych aż osiem naszych projektów (jeden ogólnomiejski i siedem dzielnicowych). W tym ten najważniejszy - "Bramki do rugby na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym". A to wszystko dzięki Państwa głosom - dziękujemy!

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.