Wygraj kolację z RCC!

Redakcja / 2012-01-10

Zapraszamy do nietypowego konkursu, w którym można wygrać kolację w Surf Cafe z zawodniczką lub zawodnikiem RCC!

Co zrobić żeby wygrać? Wystarczy polubić nasz profil na facebooku i namówić do tego swoich znajomych. Dodatkowo Wasi znajomi oprócz "polubienia" naszej strony powinni wpisać na tablicy (http://www.facebook.com/pages/Rugby-Club-Cz%C4%99stochowa/234537977062) post o następującej treści:

"Pomagam (Wasze imię i nazwisko) w wygraniu kolacji z RCC"

Dla przykładu: jeżeli Andrzej Borsuk chce wygrać konkurs, to prosi swoich znajomych o wejście na profil Rugby Club Częstochowa, kliknięcie "lubię to!" i napisanie na tablicy RCC: "Pomagam Andrzejowi Borsukowi w wygraniu kolacji z RCC".

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Konkurs trwa do 23:59 15.01.2012
Życzymy powodzenia! ;)

Zobacz też

Czewa.TV wybiera najlepszych!

Nasi w kadrze Śląska

Pierwsza Piętnastka: Radosław Rokosz.

Już niedługo...

Nie przegap

Mamy bramki!

W Budżecie Obywatelskim na rok 2021 zostanie zrealizowanych aż osiem naszych projektów (jeden ogólnomiejski i siedem dzielnicowych). W tym ten najważniejszy - "Bramki do rugby na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym". A to wszystko dzięki Państwa głosom - dziękujemy!

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.