Czas na Zieloną Górę

KM / 2011-05-19

Już w najbliższą niedzielę przy ul. Lourdyjskiej Rugby Club Częstochowa zagra kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem naszych zawodników będzie AZS UZ Zielona Góra.

Zielonogórzanie na co dzień grają w II lidze regionalnej (gr. zachodnia) oraz w Polskiej Lidze Rugby 7. Mecz zapowiada się na wyrównany pojedynek, w którym ciężko wskazać faworyta, co nie zmienia faktu, że częstochowianie przed swoją publicznością będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Ciężko pracowaliśmy przez ostatnie miesiące nad naszą obroną i ten element gry będziemy chcieli pokazać z jak najlepszej strony - deklaruje pilnujący na boisku "tyłów" Krzysztof Masalski.

Zapraszamy do obejrzenia tego jakże ciekawie zapowiadającego się meczu.
Rugby Club Częstochowa - AZS UZ Zielona Góra
Niedziela, 22.05.2011, godz. 13:00
ul. Lourdyjska

Także w niedzielę kolejny turniej rozegrają żacy. Tym razem w planach mają start w mogącym się poszczycić się międzynarodową obsadą Memoriale ks. M.J. Kuznowicza w Krakowie. Naszym najmłodszym zawodnikom, życzymy by poszli za ciosem i z Krakowa przywieźli kolejne zwycięstwa.

Zobacz też

Remis, porażka i zwycięstwo

Najmłodsi wracają do gry

Wokół meczu: Wypowiedzi zawodników po meczu z...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.