Rugbiści RCC przed częstochowską publicznością!

Redakcja / 2008-05-30

W najbliższą niedzielę zawodnicy Rugby Club Częstochowa zaprezentują się w po raz pierwszy częstochowskiej publiczności! Okazją będzie do tego turniej piłkarski "Mini Euro 2008" organizowany przez Klub Sportowy "Akademia Piłki Nożnej". Na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Dąbrowskiego od godz. 15.00 będzie można oglądać zawodników RCC, którzy zaprezentują publiczności kilka elementów gry w rugby, a także rozegrają pokazowy sparing. Uzupełnieniem rugbowego akcentu na imprezie będzie konkurs polegający na kopnięciu jajowatą piłką między słupy.

Program imprezy:
11.00 : Oficjalne rozpoczęcie imprezy, powitanie gości, prezentacja drużyn
11.30 - 17.00 : mecze turniejowe
15.00 : pokaz rugbistów z częstochowskiego klubu RCC
17. 00 - 18.00 : zakończenie imprezy, wręczenie nagród

Przez cały czas trwania imprezy będzie można również odwiedzić stoisko RCC, na którym przygotowane będą materiały promujące częstochowskie rugby oraz poznać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania dotyczące klubu. Wstęp na imprezę wolny. Zapraszamy wszystkich, a w szczególności tych którzy mieli już okazję w jakiś sposób pomóc naszej drużynie. Niedziela będzie wyjątkową szansą aby zobaczyć meczu rugby w Częstochowie.

Zobacz też

Blamaż...

Kierunek: Bolesławiec!

W trosce o dalszy rozwój...

Już niedługo...

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.