Rugbiści RCC przed częstochowską publicznością!

Redakcja / 2008-05-30

W najbliższą niedzielę zawodnicy Rugby Club Częstochowa zaprezentują się w po raz pierwszy częstochowskiej publiczności! Okazją będzie do tego turniej piłkarski "Mini Euro 2008" organizowany przez Klub Sportowy "Akademia Piłki Nożnej". Na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Dąbrowskiego od godz. 15.00 będzie można oglądać zawodników RCC, którzy zaprezentują publiczności kilka elementów gry w rugby, a także rozegrają pokazowy sparing. Uzupełnieniem rugbowego akcentu na imprezie będzie konkurs polegający na kopnięciu jajowatą piłką między słupy.

Program imprezy:
11.00 : Oficjalne rozpoczęcie imprezy, powitanie gości, prezentacja drużyn
11.30 - 17.00 : mecze turniejowe
15.00 : pokaz rugbistów z częstochowskiego klubu RCC
17. 00 - 18.00 : zakończenie imprezy, wręczenie nagród

Przez cały czas trwania imprezy będzie można również odwiedzić stoisko RCC, na którym przygotowane będą materiały promujące częstochowskie rugby oraz poznać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania dotyczące klubu. Wstęp na imprezę wolny. Zapraszamy wszystkich, a w szczególności tych którzy mieli już okazję w jakiś sposób pomóc naszej drużynie. Niedziela będzie wyjątkową szansą aby zobaczyć meczu rugby w Częstochowie.

Zobacz też

Blamaż...

Kierunek: Bolesławiec!

W trosce o dalszy rozwój...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.