www.rcc.czest.pl w nowej odsłonie

MN / 2011-03-05

Minęły trzy lata od debiutu serwisu klubowego w sieci, a to oznacza, że najwyższa już pora by strona złapała "drugi oddech". Rewolucji nie ma - serwis ma być po pierwsze czytelniejszy, po drugie bardziej elastyczny w zakresie prezentacji treści. Mamy nadzieje, że zmiany zyskają akceptację wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z dokonaniami Rugby Clubu Częstochowa.

Nietrudno było zauważyć, że w ostatnich tygodniach serwis klubowy nieco "usnął". Brakowało informacji z życia drużyny, zapowiedzi nadchodzącej rundy czy relacji z działalności klubu. Ten stan wynikał z zaangażowania członków Biura Prasowego RCC w powstanie nowej witryny i późniejsze wdrożenie jej. Od dziś strona wraca do dawnej aktywności, a naszym celem jest by informacji na niej pojawiało się jeszcze więcej niż dotychczas.

Kilka działów jest jeszcze w trakcie ponownego redagowania i w związku z tym pojawią się na stronie w ciągu tygodnia. Mimo tych braków zdecydowaliśmy by nowa strona ruszyła oficjalnie już teraz, między innymi ze względu pierwszy "wiosenny" mecz, który jak zwykle spowoduje wzmożony ruch na stronie.

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie wszystkim do gustu, pozostając jednocześnie wartościowym i wiarygodnym źródłem informacji na temat Rugby Clubu Częstochowa i rugby w Polsce ogólnie. Już w najbliższych dniach przeczytać będzie można o finale akcji "Boisko dla rugbistów", a w kolejce czeka także kolejny wywiad z cyklu "Pierwsza piętnastka".

Wszystkich, którzy mają swoje pomysły na dalsze urozmaicenie serwisu prosimy o przesyłanie ich drogą mailową na adres klubowy - klub@rcc.czest.pl.

Zobacz też

W niedzielę pierwszy sparing

"Pierwsza piętnastka": Michał Krzypkowski

Dłuższy nabór do RCC

Już niedługo...

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.