Rugbistki zagrają z WOŚP

/ 2011-01-07

Najbliższy weekend w kraju minie pod znakiem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W charytatywną akcję włączą się również zawodniczki Rugby Club Częstochowa.

Już w ubiegłym roku reprezentanci zielono-czarnych pomagali w kwestowaniu na rzecz potrzebujących, organizując atrakcje w Cinema City Wolność. Tym razem reprezentantki sekcji żeńskiej będą prezentować swoją dyscyplinę w tym miejscu podczas niedzielnego finału.

Udział rugbistek w tegorocznej WOŚP zacznie się jednak już dzień wcześniej, w sobotę. Na fali popularności wydanego niedawno kalendarza z ich udziałem, odbędzie się licytacja zdjęć zawodniczek częstochowskiego klubu. Zdjęcia w dużym wymiarze, wykonane przez Jarosława Respondka, wykorzystane do druku kalendarza, będą do nabycia będą w pubie Oslo przy ul. Korczaka 14 o godz. 18.00, kiedy rozpocznie się licytacja.

Zobacz też

Prezentacja na miarę niezwykłego kalendarza

Niezwykły kalendarz Rugby Clubu Częstochowa

Wniosek o użyczenie boiska złożony! [+ VIDEO]

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.