Best British nowym partnerem Rugby Clubu Częstochowa!

Kasia Sterna / 2010-11-18

Rugby Club Częstochowa podpisał roczną umowę partnerską ze szkołą języków obcych Best British. Szkoła mieści się w Częstochowie przy ul. Kościuszki 18/20 i oferuje swoim klientom szeroki wybór kursów, które na pewno sprawią że takie języki jak: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski czy francuski nie będą już językami obcymi.

Rugby Club Częstochowa i Best British zobowiązały się w osobach swoich przedstawicieli do wzajemnej promocji swojego wizerunku za pomocą strony internetowej jak również imprez przez siebie organizowanych. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki naszego klubu otrzymają atrakcyjne rabaty na korzystanie z usług Best British, natomiast na wiosnę dzięki Best British nasi kibice podczas meczów RCC będą mogli wygrać bardzo ciekawe nagrody.

W tym miejscu warto wspomnieć, że jednym z lektorów w Best British jest nasz zawodnik Iain Alexander.

Zachęcamy wszystkich kibiców częstochowskiego rugby i nie tylko do korzystania z usług Szkoły Języków Obcych Best British!

Zobacz też

"Boisko dla rugbistów": poparcie od mistrza MMA!

Pogrom w Lublinie

Rugbistki na Limanowskiego

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.